Про компанію | NEMIZA

Компанія Nemiza пропонує професійні послуги з проектування, постачання і монтажу сучасних інженерних систем вентиляції, кондиціонування, опалення, димовидалення. Надаємо консалтингові послуги, забезпечуємо необхідний технічний супровід і гарантійне (післягарантійне) обслуговування.
Незважаючи на те, що наше підприємство досить молоде за мірками сучасного бізнесу, однак ми розвиваємося дуже активно і цілеспрямовано, завойовуючи своє «місце під сонцем» і виправдовуючи довіру своїх клієнтів і партнерів.
Наші послуги та продукція необхідні як дрібному підприємцю, так і найбільшим промисловим гігантам. Саме тому ми намагаємося відповідати найвищим вимогам і запитам, надаючи послуги і сервіс найвищого рівня.

Зв'язатися

Чому саме ми

Забезпечуємо

Ми забезпечуємо будь-які ваші потреби, постачаючи продукцію найвищої якості і рівня виконання. Наша мета — завжди перебувати на «передовій» нових технологій, пропонуючи своїм клієнтам надійні, функціональні, довговічні, практичні і ефективні в будь-якій ситуації системи комунікацій для будинку, офісу, промислового підприємства.

Гарантуємо

Ми гарантуємо своїм клієнтам незмінно високу надійність всієї продукції, яка ні за яких умов не повинна підвести вас в самий відповідальний момент. Звернувшись до нас, ви ніколи не розчаруєтеся в своєму правильному виборі партнера, що рекомендує тільки найкраще з того, що є присутнім на ринку.

Сервіс

Перед тим, як придбати будь-яку продукцію або послугу від компанії, ви завжди можете задати консультантам будь-які питання.

Наші співробітники — віддані своїй улюбленій справі професіонали, які зроблять все можливе для задоволення будь-яких ваших запитів і потреб.

Компанія Неміза пропонує на вибір будь-які варіанти доставки товару по всій території нашої країни, а також різні способи оплати обраної продукції.

Наші клієнти завжди впевнені, в:

  • оперативній доставці;
  • доступній вартості;
  • наявності знижок і бонусів, акцій і подарунків;
  • європейському рівні сервісу;
  • отриманні професійних консультацій;
  • якість продукції, яка не підведе в самий відповідальний момент.

З нами ви завжди будете впевнені в якості, надійності, безпеки та ефективності інженерних систем.

Your Shopping cart

Close