«МЕДИЧНІ КОНДИЦІОНЕРИ» TICA

На виставці CHCC-2021 компанія TICA представила свої новітні мультизональні VRF-системи 6-го покоління — TIMS Hyplus. Ці «медичні кондиціонери» знайдуть широке застосування в поліклініках, що характеризуються надмірним забрудненням повітря, в якому міститься велика кількість хвороботворних мікробів — вірусів і бактерій, а також токсинів.

Мультизональні VRF-системи TIMS Hyplus: зовнішні та внутрішні блоки

Дані повністю інверторні мультизональні VRF-системи укомплектовані високопродуктивними спіральними EVI-компресорами японської корпорації Mitsubishi Electric і можуть працювати при температурі навколишнього середовища від -30 до +56 ° C. Це найширший температурний діапазон, в якому експлуатуються зовнішні блоки, у всій HVAC-індустрії. При цьому їм абсолютно не потрібен додатковий електронагрівач.

З 14 по 16 жовтня в Шеньчженських виставковому і конференц-центрі пройшла 22-а міжнародна виставка China Hospital Construction Conference (CHCC). На своєму стенді компанія TICA представила новинки 2021 року: водоохолоджуваний безмасляний чиллер з відцентровими компресорами Turbocor на магнітних підшипниках, ККБ з центральної вентиляційної установки серії TBF, фанкойли в гігієнічному виконанні, чотиритрубний тепловий насос з повітряним охолодженням, а також мультизональні VRF-системи TIMS Hyplus і внутрішні блоки до них, укомплектовані 4-ступінчастою системою фільтрації з вбудованою УФ-лампою.

Your Shopping cart

Close