Які основні функції даного типу обладнання? Lля чого воно взагалі існує?Cпробуємо розібратися:

  1. Видалення надлишкової вологи з приміщення басейну для комфортного перебування людей, тому , що підвищена вологість ні до чого.
  2. Видалення конденсату, що може осідати на будівельних конструкціях. Для того щоб будівельні конструкції були стійкими і довгостроково виконували свої функції, а не зруйнувалися у короткий термін.
  3. Захист від розсіювання неприємних запахів і шкідливих речовин.
  4. Зниження концентрації хлораміну і трихлораміну, які можуть викликати захворювання і астми.
  5. Вентиляція та подача гігієнічного мінімуму свіжого повітря. Забезпечення мінімальної частки свіжого повітря, визначеного нормою (30% від загального обсягу припливного повітря), але не менше.
  6. Уникнення появи повітряних тіней. Забезпечення постійної циркуляції повітря. Тим самим запобігання утворенню водяного парового конденсату на будівельних конструкціях.
  7. Забезпечення невеликого зниженого тиску у приміщенні басейну. Таким чином запобігання попаданню запахів і водяної пари (вологи) в оточуючі приміщення.

Якщо ви плануєте обладнати або переобладнати басейнове приміщення, не залежно від розміру буде то громадський проект, або приватний, сауна, аквапарк, або будь яке інше приміщення де розміщується басейн будь якої конфігурації звертайтеся до нас для забезпечення вентиляцією, тому ,що в нас працюють професіонали. Ми допоможемо правильно підібрати обладнання саме для ваших потреб

Бережіть свої будівлі, довіртеся професіоналам!

Your Shopping cart

Close